Inside Classic

Inside Classic

23,60 

Laost otsas

Kirjeldus

Kivi asetatakse kivi peale ja selle tulemusel valmib püramiid — arhitektuuri meistriteos. Egiptuse meistrite tarkus sobib ka Sulle, kui soovid võita seda mängu…

Nagu tavaliselt Gigamicu mängudes on ka siin tegemist elegantse mänguga, mis sobiv kahe võrdse vastase pingeliseks duelliks. Mängijad ehitavad koos puidust kuubikutest püramiidi. Igaüks võib valida, millist kuubikut kasutada, kas oma või vastasmängija värvi. Edu saladus peitub võimes ära arvata vastase käigud ning neid ennetada. Samuti tuleb asetada kuubikuid nii, nagu vastane seda ei sooviks. Võidad, kui kas või kahel püramiidi küljel kolmest on enamuses sinu värviga kuubikud.

Sobib vanusele 8+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Toodetud Hiinas

Tootekood: 3421271302612

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.