Kaardimäng "HAMBAD"

Kaardimäng “HAMBAD”

14,90 

HAMBAD on lõbus koguperemäng, milles tuleb koguda endale komplekt hambaid. Samal ajal tuleb oma hambaid kaitsta erinevate hambahügieenivahenditega ning endale võidu kindlustamiseks saab konkurentide hambaid rünnata erinevate hambaid kahjustavate maiustustega.

Laost otsas

Kirjeldus

HAMBAD on lõbus koguperemäng, milles tuleb koguda endale komplekt hambaid. Samal ajal tuleb oma hambaid kaitsta erinevate hambahügieenivahenditega ning endale võidu kindlustamiseks saab konkurentide hambaid rünnata erinevate hambaid kahjustavate maiustustega. Võidab muidugi see, kes esimesena omale täiskomplekti hooldatud ja kaitstud hambaid saab. Mängule lisavad vürtsi mõned erikaardid, mis ootamatult võivad kindlana tundunud mänguedu muuta.

Mäng on valminud koostöös Eesti Hambaarstide Liiduga.

Mängijate arv: 2-6
Kestvus: 30+ min
Sobib vanusele: 3-99
Pakendi mõõdud: 6 x 9 x 4 cm

Tootekood: 4748001016250

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.