SlimePlay Kausilima roheline

SlimePlay Kausilima roheline

4,80 

SlimePlay Kausilima roheline. Naudi limaga mängimist! Peale mängimist vala lima kraanikaussi ja pese veega kaanist alla.

Laos

Kirjeldus

Vala kauss vett täis ning vala limapulber vette.

Naudi limaga mängimist! Peale mängimist vala lima kraanikaussi ja pese veega kaanist alla. Kuigi SlimePlay limaga mängimine on ohutu, katseta seda väikese kogusega oma nahal.

Kui limal satub silma, pese silma voolava külma vee all umbes 10 minutit. Probleemi jätkumisel pöördu arsti poole.  Sisaldab: anioonne polümeer, lõhnaaine, kinoliinkollane (E104), briljantsinine (E133)

HOIATUS! Toodet võivad kasutada ainult üle 5-aastased lapsed täiskasvanute järelevalve all. Toode ei sobi alla 3-aastastele lastele, kuna väikesed osad põhjustavad lämbumisohtu.

 

Tootekood: 813974020208

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.