KlikBot komplekt "Galaxy pack"

KlikBot komplekt “Galaxy pack”

22,00 

KlikBot komplekt “Galaxy pack”. KlikBot tegelased on kogutavad figuurid, mille abil on võimalik ise luua lõbusaid stop-motion stiilis animatsioone.

Laost otsas

Kirjeldus

KlikBot tegelased on kogutavad figuurid, mille abil on võimalik ise luua lõbusaid stop-motion stiilis animatsioone. Laadi nutiseadmesse tasuta rakendus Stikbot Studio (IOS ja Android), tee seadme kaameraga pildid ja monteeri need rakenduse abil videoks. Animatsiooni saad ellu tuua lisades sellele põnevaid heliefekte või taustamuusikat. Tunne end tõelise filmirežissöörina!
Kõikide KlikBot tegelaste detailid on eemaldatavad ja omavahel kokku sobitatavad. Nii saad lasta loovusel lennata ja luua tõeliselt omanäolise animatsiooni täpselt selliste tegelastega, nagu ise soovid!
Komplekt sisaldab 3 KlikBot robotit (Hero, Villain ja Guardian) ja aksessuaare.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 19 x 25 x 4 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5060122735766

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…