SmartGames Lauamäng "Nutikas auto"

SmartGames Lauamäng “Nutikas auto”

29,00 

Loogika- ja planeerimismäng, mille eesmärgiks on ehitada ülesandes ette näidatud auto. Komplektis on auto, viis puidust klotsi ja kaks ülesannete raamatut (48 väljakutset 4+ lapsele ja 48 väljakutset 7+ lapsele).

Laost otsas

Kirjeldus

Loogika- ja planeerimismäng, mille eesmärgiks on ehitada ülesandes ette näidatud auto. Mäng areneb koos lapsega, väiksem laps tunneb rõõmu autoga mängimisest ja klotside ladumisest, ning vanem oskab juba iseseisvalt ülesandeid lahendada. Komplektis on auto, viis puidust klotsi ja kaks ülesannete raamatut (48 väljakutset 4+ lapsele ja 48 väljakutset 7+ lapsele). Mäng arendab ruumilist mõtlemist, keskendumisvõimet ja probleemilahendusoskust. Mängu saab korraga mängida üks mängija.

Sobib vanusele: 4+
Pakendi mõõdud: 28.5 x 24 x 7.5 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

 

Tootekood: 5414301518365

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…