SmartGames Lauamäng "Kassid ja kastid"

SmartGames Lauamäng “Kassid ja kastid”

18,00 

SmartGames Lauamäng “Kassid ja kastid” on imearmas nuputamismäng, mis sobib mängijale alates 7 eluaastast. Vahva loogikamäng lastele.

Laost otsas

Kirjeldus

Kasside lemmik magamiskoht on pappkasti sees. Selles lauamängus pead aitama kassidel kastide sisse jõuda, liigutades ühekaupa pusletükke. “Kassid ja kastid” on imearmas nuputamismäng, mis sobib mängijale alates 7 eluaastast.
Mängimiseks vali vihikust ülesanne ning paiguta 5 kassi ja 4 pusletükki vastavalt ülesande joonisele alusele. Kasside suund ei ole selles mängus oluline, tähtis on ainult see, et kass oleks pandud õigele kohale. Nüüd hakka pusletükke ükshaaval tõstma ja pöörama nii, et kastid oleksid kasside peal. Liiguta ükshaaval pusletükke, kuni kõik kassid saavad kastide sisse poetud. Kasside asukohta ei tohi mängu jooksul muuta! Oled ülesande lahendanud, kui kõik kassid on mõnusalt pappkasti sisse endale koha leidnud.
“Kassid ja kastid” sisaldab kokku 60 erinevat ülesannet, mis lähevad aina keerulisemaks. Mängides arendad planeerimist, ruumitaju, probleemilahendamist, keskendumist ja paindlikku mõtlemist.
Kompaktset mängu on mugav hoiustada ja endaga kaasas kanda.

Sobib vanusele: 7+
Pakendi mõõdud: 24 x 17 x 4,5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5414301524953

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.