Lauamäng "Stella"

Lauamäng “Stella”

42,00 

Stella on lauamäng ideede ühendamisest ning piltide tõlgendamisest. Igal voorul valivad mängijad salaja Dixiti kaardid, mis ühtivad nende arvates juhusliku sõnakaardiga.

Laos

Kirjeldus

Stella on lauamäng ideede ühendamisest ning piltide tõlgendamisest. Igal voorul valivad mängijad salaja Dixiti kaardid, mis ühtivad nende arvates juhusliku sõnakaardiga. Kui sinu arvamus ühtib teiste mängijate arvamusega, lood sa sädemeid, mis toovad punkte. Mitu valikut suurendab võimalust sädemeteks, kuid ära mine ka liialt ahneks, kuna kõige rohkemate pakkumistega mängija võib saada vähem punkte! Neljanda vooru lõpus on sul võiduks tarvis teistest mängijatest rohkem punkte.

Mängijate arv: 3-6
Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 27 x 27 x 6 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 3558380090014

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.