LED-tuledega ehted

LED-tuledega ehted

19,00 

LED-tuledega ehted on tõeliselt pilkupüüdvad ja omapärased kaunistused. Komplekti kuulub neli erinevat LED-tuledega ehet (kõrvarõngad, kaelakee, juuksekett ja klamber).

Laost otsas

Kirjeldus

LED-tuledega ehted on tõeliselt pilkupüüdvad ja omapärased kaunistused. Punu patsi värvimuutvate tuledega juuksekett ja klamber, riputa kõrva helkivad kõrvarõngad ja kaela kaelakee — ja oledki kõige säravamate ehetega!
Komplekti kuulub neli erinevat LED-tuledega ehet (kõrvarõngad, kaelakee, juuksekett ja klamber).

Toode töötab patareide jõul (kuuluvad komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Pakendi mõõdud: 32 x 4 x 23 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 8717278864877

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.