4D Anatoomiamudel Lihased ja skelett

4D Anatoomiamudel Lihased ja skelett

26,00 

Laos

Kirjeldus

Komplekt sisaldab 46 osa koos aluse ja kokkupanekujuhisega.

Inimese anatoomia on bioloogia ala, mis tegeleb inimese keha ehitusega. Maailmas leidub vähe anatoome, kes isegi peale aastatepikkust pidevat uurimist tunnevad hästi kõiki kehaehituse üksikasju. 4D anatoomia mudel-pusle annab edasi lihtsaid, aga täpseid inimkeha ehituse aluseid ning tekitab uudishimu, et veel sügavamalt selle keerulise teema uurimist jätkata.

Lihased on ehitatud üksikutest kiududest, mis lasevad lihasel lühemaks ja pikemaks muutuda. Skeletilihased liigutavad luid. Need on lihased, mida me näeme ja tunda saame. Nad on kõõluste abiga luudega ühendatud ja asuvad luudel alati paaris, et me saaksime luid erinevates suundades liigutada. Siselihased asuvad siseorganites. Neil on võime end venitada ja pikemat aega pinges olla ning need liiguvad alateadlikult.

Sobib vanusele 8+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Toodetud  Hiinas.

Tootekood: 7300009260584

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.