Liivakell värvilise liivaga

Liivakell värvilise liivaga

6,80 

Liivakell, mis on moodsalt minimalistliku disainiga. Värviline liiv muudab selle kella väljanägemise eriti efektseks. Sobib suurepäraselt kaunistama sinu elutoariiulit või kontorilauda.

Laos

Kirjeldus

Moodsalt minimalistliku disainiga liivakell. Värviline liiv muudab selle kella väljanägemise eriti efektseks. Sobib suurepäraselt kaunistama sinu elutoariiulit või kontorilauda.
Liiva jooksmine võtab aega ligikaudu 5 minutit. Liivakella mõõdud on 12,5 x 5 cm. Valikus on 4 erinevat värvi liivaga kella: kollane, roosa, lilla ja sinine.
Tegemist on ühe liivakella hinnaga!

Pakendi mõõdud: 13 x 6 x 6 cm
Hoiatus! Toode ei ole mänguasi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tähelepanu! Palun märkige soovitud toote värv (kollane, roosa, lilla või sinine) ostu lõpetamisel kommentaari lahtrisse. Soovitud värvi toote puudumisel asendame selle teist värvi tootega. 

Tootekood: 4029811455065

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.