SmartGames Loogikamäng "IQ Puzzler Pro"

SmartGames Loogikamäng “IQ Puzzler Pro”

13,50 

Loogikamäng, mille eesmärgiks on ette antud väljakutsete lahendamine. Mängul on 120 erinevat väljakutset.

Laos

Kirjeldus

“IQ Puzzler Pro” on 120 erineva ülesandega kaasahaarav loogikamäng, mis paneb proovile sinu ruumitaju ja probleemilahendusoskused.
Mängimiseks vali vihkust ülesanne ja aseta esimesed detailid nii nagu joonisel on näidatud. Nüüd tuleb sul kõik ülejäänud detailid mängulauale ära mahutada esmesena paigutatud detaile liigutamata. Ülesandevihikust leiad ka 3D mõistatused, kus sinu ülesandeks on lõpetada püramiid. 3D puslel saab tükke paigutada horisontaalselt ja 45° nurga all, nii jäävad pallikesed erinevatele kõrgustele. Ühe pusletüki pallikesed võivad olla joonistatud erinevatele tasapindadele ja näivad seetõttu eraldatud aga tegelikult on ühes tükis. Igal ülesandel on vaid üks õige lahendus!
Komplekt sisaldab kaanega mängualust, värvilisi detaile ja ülesandevihikut, milles on ülesanded järjestatud lihtsamast keerulisemani.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 24 x 17 x 4,5 cm
Hoiatus! Toode ei ole mänguasi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5414301518587

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…