Magnetkonstruktor GeoSmart "Kosmose veok" 42 osa

Magnetkonstruktor GeoSmart “Kosmose veok” 42 osa

79,00 

Laost otsas

Kirjeldus

Ehita endale kosmose veok ja transpordi kosmilisi koormaid. Komplektis on erineva kujuga omavahel ühendatavad detailid – kolmnurgad, ruudud, ristkülikud, trapetsid, rombid ja rattad. Nendega saad luua lõputuid kujundeid ja vorme. Ehita mis iganes mõttesse tuleb! Lapsed saavad turvaliselt tutvuda magnetite maailmaga. Magnetitega on lõputuid võimalusi mängimiseks ja see ergutab kujutlusvõimet.
Mängides õpivad lapsed ehitama suuremaid ja fantaasiarikkamaid ehitisi. Kõik detailid ühilduvad 100% teiste GeoSmart komplektidega ja neist saab ehitada uhkeid värvikirevaid fantaasialinnu või mis iganes teisi põnevaid vorme. Tänu magnetitele on konstruktor kui „võlumäng“.

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 30 x 38 x 7 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5414301249948

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.