Magnetkonstruktor GeoSmart "Öine liikleja", 21 osa

Magnetkonstruktor GeoSmart “Öine liikleja”, 21 osa

41,00 

Kõik detailid ühilduvad 100% teiste GeoSmart komplektidega ja neist saab ehitada uhkeid värvikirevaid sõidukeid või mis iganes teisi põnevaid vorme.

Laost otsas

Kirjeldus

Geosmart Night Cruiser ehk Öine liikleja pakub palju magnetilist avastamisrõõmu. Ehita endale magnetitest sõiduk ja lisa efeknte valgus! Komplektis on kergesti manetitega ühendatavad kolmnurgad, ruudud ja rattad, mille abil on võimalik ise kokku panna tõeliselt vahvaid sõidukeid. Lisaks kuulub komplekti üks LED-paneel, mille abil saad enda loodud sõidukid muuta veelgi kirevamaks. Magnetitest on võimalik kokku panna lõputul hulgal erinevaid ehitisi. Lase enda loovusel lennata! Mängides õpid ehitama suuremaid ja fantaasiarikkamaid ehitisi.
Mäng arendab silma ja käe koordinatsiooni, loogilist mõtlemist, 2D- ja 3D-objektide ära tundmist, koostööd, fantaasiat ja loovust.
Kõik konstruktori detailid ühilduvad teiste GeoSmart komplektidega. Magnetid on ka noorematele lastele mängimiseks täiesti ohutud.

Toode töötab 1 x AAA patarei jõul (ei kuulu komplekti).

Sobib vanusele: 3 +
Pakendi mõõdud: 29 x 24 x 7 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5414301250579

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.