Magnetkonstruktor SmartMax "Ehita ja veereta", 30 osa

Magnetkonstruktor SmartMax “Ehita ja veereta”, 30 osa

47,00 

Magnetkonstruktor SmartMax “Ehita ja veereta”. Magnetkonstruktoriga mängides arenevad koordinatsioon, loogiline- ja ruumiline mõtlemine, loendamine, fantaasia ning loovus.

Laost otsas

Kirjeldus

Suurte detailidega magnetkonstruktor väikestele lastele kuuliraja ehitamiseks. Komplekt sisaldab 30 magnetiga detaili, mille abil saab ehitada lõputult erinevaid konstruktsioone. Lase enda loovusel lennata: vali sobivad detailid, ühenda magnetid, pane pall veerema ja mängi enda ehitatud radadel! Võid teha omaloomingut või jäljendada komplekti kuuluvas juhendis olevaid radade pilte.
SmartMax suurte magnetitega saavad lapsed ohutult avastada magnetite võlujõudu. Magnetkonstruktoriga mängides arenevad koordinatsioon, loogiline- ja ruumiline mõtlemine, loendamine, fantaasia ning loovus. Kõik detailid ühilduvad teiste SmartMaxi komplektidega.

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 29 x 37 x 8 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5414301249795

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…