Magnetkonstruktor SmartMax, masinad 25 osa

Magnetkonstruktor SmartMax, masinad 25 osa

48,00 

Magnetkonstruktor SmartMax, masinad 25 osa. Väikesed lapsed saavad nüüd turvaliselt avastada magnetite maailma ja ehitada võimsaid masinaid.

Laost otsas

Kirjeldus

See on maksimaalne mängurõõm magnetitega! Väikesed lapsed saavad nüüd turvaliselt avastada magnetite maailma ja ehitada võimsaid masinaid. Selles komplektis on 7 paari rattaid, 3 kabiini, treiler, redel, vints, kopp, kahvel, kokpit, kalluri kast, 2 lühikest pulka, 2 pikka pulka, metallkuul, liigendid ja vihik mänguideedega. Veidi nuputamist ja saad ehitada võimsa masinapargi ning lükata autod veerema.
SMARTMAX ® suurte magnetitega saavad lapsed avastada magnetite võlujõudu. Kõik detailid ühilduvad 100% teiste SmartMaxi komplektidega.

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud:  43 x 35 x 6 cm.

Tootekood: 5414301243038

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.