Magnetkonstruktor SmartMax "Minu esimesed akrobaadid", 9 osa

Magnetkonstruktor SmartMax “Minu esimesed akrobaadid”, 9 osa

28,00 

Magnetkonstruktor SmartMax “Minu esimesed akrobaadid” suurte magnetitega saavad lapsed ohutult avastada magnetite võlujõudu. Konstruktor väikelastele.

Laos

Kirjeldus

Suurte detailidega magnetkonstruktor väikestele lastele. Komplekt sisaldab 9 magnetiga detaili, mida saab üksteisega ühendada, et luua lõbusaid tegelasi. Lase enda loovusel lennata: vali sobivad detailid, ühenda magnetid ja mängi enda ehitatud akrobaatidega! Võid teha omaloomingut või jäljendada komplekti kuuluvate pildikaartide peal olevaid tegelasi. Mängurõõmu jagub tundideks!
SmartMax suurte magnetitega saavad lapsed ohutult avastada magnetite võlujõudu. Magnetkonstruktoriga mängides arenevad koordinatsioon, loogiline- ja ruumiline mõtlemine, loendamine, fantaasia ning loovus. Kõik detailid ühilduvad teiste SmartMaxi komplektidega.
Komplekt sisaldab 6 geomeetrilist magnetdetaili (läbimõõt ligikaudu 8,5 cm), 3 näoilmega palli ja 24 pildikaarti.

Sobib vanusele: 1,5–5
Pakendi mõõdud: 24 x 24 x 6 cm

Tootekood: 5414301250548

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.