Magnetkonstruktor SmartMax "Minu esimesed sõidukid"

Magnetkonstruktor SmartMax “Minu esimesed sõidukid”

28,00 

Magnetkonstruktor pakud lastele võimaluse arendada silma ja käe koordinatsiooni, loogilist mõtlemist, värvide tundmist, koostööd, loendamist, fantaasiat ja loovust!

Laos

Kirjeldus

Konstruktori suured detailid on tänu magnetitele kergesti üksteisega ühendatavad ning need on noortele lastele mängimiseks täiesti ohutud! Ehita ja mängi enda kokku pandud sõidukitega. Erinevad sõidukite osad on kergesti magnetitega ühendatavad.
Mäng arendab värvide ja kujundite tundmist, peenmotoorikat, planeerimisoskust, klotside ladumise oskust, silma ja käe koordinatsiooni, loogilist mõtlemist, fantaasiat ja loovust.
Kõik konstruktori detailid ühilduvad teiste SmartMax komplektidega.

Sobib vanusele: 1+
Pakendi mõõdud: 24 x 24 x 6 cm.
Hoiatus! Magnetid hoida alati eemal tundlikest seadmetest nagu pangakaart, arvuti, magnet- ja meditsiiniseadmed. Hoida kuivas.

Tootekood: 5414301250487

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…