Magnetkonstruktor SmartMax "RoboFlex", 12 osa

Magnetkonstruktor SmartMax “RoboFlex”, 12 osa

33,50 

Magnetkonstruktor SmartMax “RoboFlex”. Magnetkonstruktoriga mängides arenevad koordinatsioon, loogiline- ja ruumiline mõtlemine, loendamine, fantaasia ning loovus.

Laos

Kirjeldus

Suurte ja painduvate detailidega magnetkonstruktor väikestele lastele robotite ehitamiseks. Komplekt sisaldab 12 magnetiga detaili, nende hulgas 3 painduvat ja venitatavat magnetpulka. Lase enda loovusel lennata: vali sobivad detailid, ühenda magnetid ja mängi enda ehitatud vahvate tegelastega! Võid teha omaloomingut või jäljendada komplekti kuuluva pildi peal olevaid tegelasi. Võimalusi on lõputult ja mängurõõmu jagub tundideks.
SmartMax suurte magnetitega saavad lapsed ohutult avastada magnetite võlujõudu. Magnetkonstruktoriga mängides arenevad koordinatsioon, loogiline- ja ruumiline mõtlemine, loendamine, fantaasia ning loovus. Kõik detailid ühilduvad teiste SmartMaxi komplektidega.

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 24 x 24 x 6 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5414301250555

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…