Mikroskoop Researcher Bino 40x-1000x

Mikroskoop Researcher Bino 40x-1000x

450,00 

Laos

Kirjeldus

Researcher Bino mikroskoop on professionaalne läbiva valgustusega mikroskoop, mis on varustatud hiilgava optika ja tugeva metallkorpusega. See sobib suurepäraselt kasutamiseks koolis ning õppe- ja uurimistöös. Selle mikroskoobi abil saab näha detailirikkaid, teravaid ning kvaliteetseid pilte.
Mikroskoobil on neli  erineva suurendusega objektiivi (4x, 10x, 40x, 100x ) ja WF 10x okulaar, mille diameeter on 23.2 mm. Seega on mikroskoobiga võimalik vaadelda proovimaterjali vahemikus 40x-1000x.  Mugava binokli-tüüpi okulaari abil on võimalik proove vaadelda mõlema silmaga korraga. Okulaari on võimalik reguleerida vastavalt vaatleja individuaalsetele vajadustele.
Mikroskoop on valgustatav ereda LED-lambi abil, mis võimaldab läbivat ehk altpoolt valgustust. Altpoolt valgustades on mugav vaadelda õhukest ja läbipaistvat proovimaterjali. Valguse tugevust on võimalik reguleerida dimmeri abil. Iirisdiafragmaga kaheläätseline kondensaator tagab vaadeldava objekti täiusliku valgustuse.
Mikroskoobi korpus on valmistatud vastupidavast metallist.
Komplekt sisaldab detailset eestikeelset juhendit.

Mikroskoobikomplekti kuulub:

  • mikroskoop
  • binokli-tüüpi okulaar
  • 4 DIN-objektiivi
  • mehhaaniline vaatlusalus
  • kondensaator
  • toitejuhe
  • tolmukate

Pakendi mõõdud: 30 x 46 x 22 cm
Sobib vanusele: 8+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4007922150635

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.