Mini glitterlamp

Mini glitterlamp

7,80 

Mini glitterlamp. Silindrikujulise sädelevate litritega täidetud lambis on LED-tuled, mis hakkavad erivärviliselt vilkuma, kui lampi raputada või liigutada.

Laost otsas

Kirjeldus

Sädelevad litrid ja värvide kaskaad. Raputa lampi ja naudi litrite lendlemist ning värvide muutumise pillerkaart!
Silindrikujulises litritega täidetud lambis on LED-tuled, mis hakkavad erivärviliselt vilkuma, kui lampi raputada või liigutada.
Saadaval on hõbedaste ja kuldsete litritega lamp.

Toode töötab 2 x CR927 patareide jõul (kuuluvad komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid toote pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 5,5 x 15 x 5,5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Palun märkige soovitud toote värv (kuldne/hõbedane) ostu lõpetamisel märkuste lahtrisse. Soovitud värvi toote puudumisel asendame selle teise värviga. 

Tootekood: 5060621100140 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.