Minu magnetitega mängukomplekt "Tunded"

Minu magnetitega mängukomplekt “Tunded”

17,50 

Mängukomplekti toel saab aidata lapsel oma emotsioone tundma õppida. Karbis on kaks tahvlit ja hulk väikesi magneteid (näoilmed ja kassikesed), mida alusele kinnitada.

Laos

Kirjeldus

Mängukomplekti toel saab aidata lapsel oma emotsioone tundma õppida. Karbis on kaks tahvlit ja hulk väikesi magneteid (näoilmed ja kassikesed), mida alusele kinnitada. Näomagnetitega püüab laps edasi anda tundeid, mida kogeb, kassimagnetid aitavad tundeid analüüsida. Et lapsel oleks lihtsam nägusid valida ja oma tunnetest rääkida, on abiks kümme kaarti, millel on erisuguste emotsioonide kirjeldused sobivate, eakohaste näidetega. Komplekti kaasautor, prantsuse lastepsühhiaater Sophie Lhomelet-Chapellière kinnitab: „Emotsioonide tundmine ja nimetamine aitab meil iseennast paremini mõista. See on oluline suureks kasvamise õppetund ja on hoopis toredam, kui see kulgeb lõbusalt.“ 

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 23 x 17 x 4cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4741230014363

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…