Minu mängukohver. Montessori meetod: aita mul seda ise teha!

Minu mängukohver. Montessori meetod: aita mul seda ise teha!

13,50 

Nüüd on teil abiks Montessori meetodil põhinev mängukohver. Selles on 16 papist värvitahvlit kokku seitsme erineva mänguga. Kohvrit saab igale poole kaasa võtta.

Laost otsas

Kirjeldus

Kindlasti on kõik pered vaeva näinud, püüdes välja mõelda huvitavat tegevust lastele, kui minnakse reisile kas siis auto, rongi või koguni lennukiga, kus lastel pole võimalik ringi liikuda ja mängida. Seetõttu tüütavad nad vanemaid küsimusega: „Kas varsti oleme kohal?”

Nüüd on teil abiks Montessori meetodil põhinev mängukohver. Selles on 16 papist värvitahvlit kokku seitsme erineva mänguga. Kohvrit saab igale poole kaasa võtta ja lastel on nüüd tegemist sobitamise, reastamise, sõlmede sidumise, pusle kokkupanemise, lihtsate nukkude rõivastamise ja kaardile paarilise leidmisega.

Toredad mängud õpetavad iga päev midagi uut ega lase enam kusagil igavust tunda.

Sobib vanusele: 4-6
Pakendi mõõdud: 14 x 19 x 4 cm.

Tootekood: 4741230014080 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.