MRSA

MRSA

10,80 

Laos

Kirjeldus

Metitsilliinile resistentne staphylococcus aureuse nakkused on tervishoiuasutustele palju probleeme tekitanud, kuna mitmed selle haiguse tüved on resistentsed kõikidele raviviisidele. MRSA bakterile meeldib eriti paljuneda kirurgilistes haavades ja sondides, aga ka ninaõõnes ja kuseteedes. MRSA levib hästi inimeste seas, kes on teistega tihti füüsilises kontaktis, nagu näiteks sportlased. Enamasti saab terve inimese immuunsüsteem MRSA nakkuse eemale peletamisega hästi hakkama, kuid nõrgematele inimestele võib see osutuda eluohtlikuks.
Kõige parem viis MRSA nakkuse vältimiseks, on isikliku hügieeni eest hoolitsemine, eriti käte pesemine. Oluline on ka alati väljakirjutatud antibiootikumide ravikuuride lõpule viimine, nii saab vältida kehas MRSA-le resistentsuse tekkimist.

Toote puhastamine: pese õrnalt seebi ja veega, lase õhu käes kuivada.

Toote mõõtmed: 14 x 10 x 9 cm
Hoiatus! Toode ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 846869009620

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.