Multifunktsionaalne kolm-ühes lamp

Multifunktsionaalne kolm-ühes lamp

25,00 

National Geographic kvaliteetne kolm-ühes lamp sobib kasutamiseks nii laternana, taskulambina kui ka laualambina! Lamp on ilmastikukindlel ning see sobib suurepäraselt kasutamiseks aias ja matkal. Valguse eredus on reguleeritav.

Laos

Kirjeldus

National Geographic kvaliteetne kolm-ühes lamp sobib kasutamiseks nii laternana, taskulambina kui ka laualambina! Lamp on ilmastikukindlel ning see sobib suurepäraselt kasutamiseks aias ja matkal. Valguse eredus on reguleeritav. Lamp töötab nii laadides seda USB-juhtme abil kui ka 3x AA patareide jõul.

Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid toote pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Pakendi mõõdud: 23 x 15,5 x 9 cm
Sobib vanusele: 6+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4007922064529

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.