National Geographic Metallidetektor

National Geographic Metallidetektor

49,00 

Leia maetud aardeid ja esemeid National Geographicu metallidetektori abiga. Mugava käepidemega metallidetektor annab helisignaali abil märku, kui metall on leitud, lisaks on täiendav valgussignaal. Juurde lisatav LED-lamp võimaldab teha aardejahte ka öösel.

Laost otsas

Kirjeldus

Leia maetud aardeid ja esemeid National Geographicu metallidetektori abiga. Mugava käepidemega metallidetektor annab helisignaali abil märku, kui metall on leitud, lisaks on täiendav valgussignaal. Juurde lisatav LED-lamp võimaldab teha aardejahte ka öösel!
Metallidetektoriga saab otsida aardeid maapinnalt või kuni 15 cm sügavusest veest.

Metallidetektor vajab töötamiseks 1 x 9V patareid ja lamp 3x AAA patareid.
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 60 x 18 x 7 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4007922078236

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…