Nutitelefoni statiiv must

Nutitelefoni statiiv must

Original price was: 29,00 €.Current price is: 17,40 €.

Nutitelefoni statiiv must. Bluetooth ühendusega statiiv nutitelefonile, millel on näo- ja objekti jälgimise võimalus. Statiiv pöörleb 360 kraadi jälgides kaadris olevat objekti või nägusid.

Laos

Kirjeldus

Bluetooth ühendusega statiiv nutitelefonile, millel on näo- ja objekti jälgimise võimalus. Lihtsalt aseta nutitelefon statiivile, laadi enda seadmesse tasuta rakendus (sobib nii IOS kui ka Androidile), loo Bluetooth ühendus ning saadki mugavalt jäädvustada ideaalseid pilte ja videoid! Statiivi rakendus ühtib paljude populaarsete sotsiaalmeedia rakendustega, nagu Snapchat, Instagram, TikTok, Zoom, YouTube jpt. Statiiv pöörleb 360 kraadi jälgides kaadris olevat objekti või nägusid.
Komplekt sisaldab statiivi ja juhendit. Rakenduse leiad skaneerides pakendil oleva QR-koodi.

Toode töötab 3 x AA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Pakendi mõõdud: 20 x 10 x 10 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 8717278862248

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…