4M Piraatide aardejaht

4M Piraatide aardejaht

9,00 

Sea üles see lõbus lauamäng, et saada teada, kes sinu sõpradest on kõige parem piraat! Mängu eesmärgiks on elektroonilise piraadikonksu abil kokku koguda õiged väärisesemed. Kõige rohkem aardeid kogunud mängija võidab!

Laos

Kirjeldus

Soovid tunda end nagu tõeline piraat ja minna seikluseid tulvil aaretejahile? Sea üles see lõbus lauamäng, et saada teada, kes sinu sõpradest on kõige parem piraat! Mängu eesmärgiks on elektroonilise piraadikonksu abil kokku koguda õiged väärisesemed. Kui lähed konksuga valele esemele liiga lähedale, teeb see hoiatavat heli – mängukord on järgmise mängija käes. Kõige rohkem aardeid kogunud mängija võidab!

Toode töötab 1,5 V AAA patarei jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 5+
Pakendi mõõdud: 17 x 22 x 6cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4893156034366

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.