Plus-Plus Ehitusklotsid “Neon” 240 osa

Plus-Plus Ehitusklotsid “Neon” 240 osa

18,00 

Plus-Plus Ehitusklotsid “Neon” 240 osa pakuvad lõputult võimalusi. Sobilikud väiksed ehitusklotsid lastele ja ka täiskasvanutele.

Laos

Kirjeldus

Minimalistlikud Plus-Plus Ehitusklotsid pakuvad lõputult võimalusi. Ehita juhendeid järgides lihtsaid kujundeid ja abstraktseid mosaiike või pane end hoopis proovile detailirohke 3D-konstruktsioonide valmistamisel. Need ehitusklotsid sobivad nii lastele kui ka täiskasvanutele – ainult monteerija kujutlusvõime on piirideks!
Plus-Plus ehitusklotsid on toodetud Taanis, kasutades 100% taastuvenergiat. Komplekt sisaldab 240 värvilist klotsi, mis on pakendatud tugevast plastikust tuubi. Ühe klotsi pikkus on 2 cm.

Sobib vanusele: 5+
Pakendi mõõdud: 5 x 28 x 5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5710409104234 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.