Sharper Image Puldiga juhitav trikiauto "Gravity Rover"

Sharper Image Puldiga juhitav trikiauto “Gravity Rover”

65,00 

Puldiga juhitav trikiauto “Gravity Rover”. Trikiauto on välkkiire ning tänu suurtele robustsetele ratastele ja sisse ehitatud propellerile on see võimeline sõitma üles igalt pinnaselt.

Laos

Kirjeldus

“Gravity Rover” on tõeliselt vägev trikiauto, mida on puldi juhtimisel võimalik panna sõitma mööda seinu ja lagesid. See justkui eirab gravitatsiooni! Trikiauto on välkkiire ning tänu suurtele robustsetele ratastele ja sisse ehitatud propellerile on see võimeline sõitma erinevatel pindadel.
Masinal on efektsed LED-tuled, mis valgustavad trikiauto teed. Nii saad mängida kasvõi õhtuni. Haara pult ja vii vägev trikiauto sõitma!

Auto töötab taaslaetava patarei jõul (kuulub komplekti) ja pult töötab 4x AA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 34 x 29 x 6 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

 

Tootekood: 4894088055160

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…