Sharper Image Puldiga juhitav trikiauto "Stunt Mongoose"

Sharper Image Puldiga juhitav trikiauto “Stunt Mongoose”

59,00 

Puldiga juhitav trikiauto “Stunt Mongoose”. Tänu võimsatele ratastele on selle trikiautoga võimalik saavutada suuri kiiruseid ja võta järske kurve.

Laost otsas

Kirjeldus

“Stunt Mongoose” on tõeliselt vägev trikiauto, mida on juhtmevaba puldi abil võimalik panna liikuma täpselt enda soovi järgi. LED tuled masina külgedel annavad autole eriti moodsa ja efektse välimuse. Tänu võimsatele ratastele on selle trikiautoga võimalik saavutada suuri kiiruseid ja võta järske kurve. Masina eriline disain võimaldab ilma mingi vaevata pöörelda, hüpata ja teha erinevaid trikke.
Haara pult ja vii vägev trikiauto sõitma!

Auto töötab 6x AA (kuuluvad komplekti) ja pult 4x AA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 35 x 19 x 21 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4894088061406

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…