Sharper Image Puldiga juhitavad Ralliautod

Sharper Image Puldiga juhitavad Ralliautod

59,00 

Navigeeri juhtmevaba puldi abil osavalt ja sõida vastu enda vastase autot, et hävitada tema masin. Autode kokkupõrked on tõeliselt elutruud.

Laos

Kirjeldus

Nende puldiga juhitavate ralliautodega saad koos sõbraga maha pidada uskumatult vägevaid võistluseid! Navigeeri juhtmevaba puldi abil osavalt ja sõida vastu enda vastase autot, et hävitada tema masin. Autode kokkupõrked on tõeliselt elutruud — kokku põrkudes kukub autode küljest detaile. Kuid muretsemiseks pole põhjust, kuna nüüd saad hakata tegema mehhaanikutööd, et auto taas sõiduvalmis oleks. Lihtsalt kinnita lahti tulnud detailid tagasi auto külge ja asu uuesti mängima. Haara pult ja pea sõbraga tõeliselt vägevaid võistluseid!
Komplekti kuulub kaks autot ja puldid nende juhtimiseks.

Mõlemad autod töötavad 3 x AAA ja puldid 2 x AA patareide jõul (patareid ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 19 x 38 x 19 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

 

Tootekood: 4894088054767

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…