Sharper Image Puldiga juhitavad Võitlusrobotid

Sharper Image Puldiga juhitavad Võitlusrobotid

53,00 

Puldiga juhitavad Võitlusrobotid. Nende puldiga juhitavate võitlusrobotitega saad koos sõbraga maha pidada vägevaid duelle!

Laos

Kirjeldus

Nende puldiga juhitavate võitlusrobotitega saad koos sõbraga maha pidada vägevaid duelle! Navigeeri juhtmevaba puldi abil osavalt ja proovi enda vastasele pihta saada, et tema tegelane mängust välja ajada. Võidab see, kes vastase kahel korral pikali lööb. Võitlusrobotitel on värvi muutvad silmad ja vahvad heliefektid. Need puldiga juhitavad robotid tagavad lõbu tundideks!
Komplekti kuulub kaks robotit ja puldid nende juhtimiseks.

Toode töötab 6 x AA patareide jõul (patareid ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 45 x 26 x 11cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4894088055061

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…