Raamat "Aga miks? Meie head harjumused"

Raamat “Aga miks? Meie head harjumused”

11,50 

Raamat “Aga miks? Meie head harjumused”. Vahvate piltidega raamatus räägitakse lapsele, kuidas enda eest hoolitseda ja miks on see oluline.

Laos

Kirjeldus

Hommikuti vannitoas on kõigil kiire. Ema paneb väikevenna potile ja võtab tal ööriided seljast. Isa käib enne tööd kähku duši all. Luisa peseb nägu ja hambaid. Ei tohi unustada ka juukseid kammida. Siis lähevad suured tööle ja väikesed kooli või lasteaeda. Ka päeval tuleb mitu korda käsi pesta, sest mängides saavad need mustaks. Küüned peavad olema lühikesed, et sinna mustust ei koguneks. Kui juuksed on pikaks kasvanud, läheme juuksuri juurde. Pärast vanniskäimist tuleb nahka kreemitada. Õhtul saame jälle vannitoas kokku, sest hambad peab enne und ära pesema. Vahvate piltidega raamatus räägitakse lapsele, kuidas enda eest hoolitseda ja miks on see oluline. Saame teada, kui kaua tuleb hambaid pesta, miks on oluline juukseid kammida, millal keha kreemitada ja kuidas märjad juuksed kiiresti kuivaks saada.

Lehekülgede arv: 14
Formaat: 18 × 19 cm
Kaas: spiraalköide
Ilmumisaeg: 2023
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 9789985052211

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…