Raamat "Aga miks? Mina juba oskan"

Raamat “Aga miks? Mina juba oskan”

11,50 

Raamat “Aga miks? Mina juba oskan”. Koos lapsega saab vaadata üksikasjalikke pilte erinevatest töödest ja tegemistest kodus, mänguväljakul ja lasteaias.

Laos

Kirjeldus

Kas oskad juba ise riidesse panna? Kas oskad pilte värvida, kleepida ja lõigata? Kas julged redelist üles ronida ja liugu lasta? Kas suudad kitsal poomil kõndides tasakaalu hoida? Kas oskad kikivarvul kõndida või kukerpalli teha? Kolmeaastane oskab palju rohkem kui kaheaastane, aga nelja-aastane on mitmes asjas neist mõlemast osavam. Aga miks? sarja uus raamat räägib väikelapse arengust. Koos lapsega saab vaadata üksikasjalikke pilte erinevatest töödest ja tegemistest kodus, mänguväljakul ja lasteaias. Saab avada klappe, vastata küsimustele ja leida toredaid lahendusi. Kui tahad, saad kohe proovima minna, mida sina juba oskad.

Lehekülgede arv: 14
Formaat: 18 × 19 cm
Kaas: spiraalköide
Ilmumisaeg: 2023
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 9789985052204

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…