Raamat "Elutruud loomad. Dinosaurused"

Raamat “Elutruud loomad. Dinosaurused”

17,80 

Raamat “Elutruud loomad. Dinosaurused”. Näha türannosaurust palgest palgesse? Või vaadata tritseeratopsile sügavalt silma?

Laost otsas

Kirjeldus

Näha türannosaurust palgest palgesse? Või vaadata tritseeratopsile sügavalt silma? See on ju võimatu! Need lummavad olendid asustasid meie planeeti ammu enne, kui arenesid esimesed inimesed. Ent selles raamatus oleme nendele suurtele sisalikele päris lähedal. Vaimustavad ja üksikasjalikud illustratsioonid kujutavad 15 dinosaurust elusuuruses. Kõik saurused ei ole muidugi raamatusse mahtunud. Sellisel juhul on elusuuruses kujutatud ainult looma nägu. Tervet looma näeb vähendatud kujul järgmisel leheküljel. Seal on kujutatud ka looma üksikud elusuuruses kehaosad, näiteks barüoonüksi küünis, türannosauruse hammas või tritseeratopsi ninasarv. Teiste hulgas tuleb juttu ka arheopterüksist, deinonühhosest, brahhiosaurusest, mikroraptorist ja dilofosaurusest. Iga pildi juures on põnev ülevaade, mida teadlased sauruse välimuse, käitumise ja eripära kohta juba teavad või alles oletavad.

Lehekülgede arv: 56
Formaat: 24 × 34 cm
Kaas: kõva kaas
Ilmumisaeg: 2023

Tootekood: 9789985052334 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…