Raamat "Filliozat' õpetlikud lood. Kadedus"

Raamat “Filliozat’ õpetlikud lood. Kadedus”

9,90 

Raamat “Filliozat’ õpetlikud lood. Kadedus”. Lastepsühholoog Virginie Limousin ning kasvatusnõustaja Isabelle Filliozat analüüsivad igapäevaste olukordade kaudu meie emotsioone ja tundmusi.

Laos

Kirjeldus

Kas oled mõnikord kadedust tundnud? Oma väikese õe või venna peale? Uue lapse peale koolis? Mõne sugulase peale? See raamat aitab sul oma tundeid teadvustada ja nendega paremini hakkama saada.
Lastepsühholoog Virginie Limousin ning kasvatusnõustaja Isabelle Filliozat analüüsivad igapäevaste olukordade kaudu meie emotsioone ja tundmusi, õpetavad enda ja teiste käitumist mõistma ning oma emotsioone valitsema. Éric Veillé pildid aitavad teemadesse sisse elada ja muheldes oma sisemisi pingeid vabastada. Elame kaasa, kuidas Riin ja Sander koos oma ema ja isaga pereprobleemidele lahendusi otsivad.
Lapsevanematele on raamatus ka Isabelle Filliozat’ järelsõna.

Lehekülgede arv: 40
Formaat: 18 x 18 cm
Kaas: kõva kaas
Ilmumisaasta: 2022

Tootekood: 9789985050316

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.