Raamat "Kunst joonistada loomi. Visanda, värvi ja varjuta"

Raamat “Kunst joonistada loomi. Visanda, värvi ja varjuta”

22,00 

Raamat “Kunst joonistada loomi. Visanda, värvi ja varjuta” õpetab joonistama 36 erinevat looma. Autorid annavad nõu esmalt loodust hoolikalt jälgida

Laost otsas

Kirjeldus

Raamatus õpitakse joonistama 36 erinevat looma ja lindu. Autorid annavad nõu esmalt loodust hoolikalt jälgida, seejärel õpetatakse samm-sammult väljavalitud modelli joonistama, alustades visandamisest ning lõpetades varjutamise ja viimistlemisega. Kõik pildid on nii vormilt kui värvilt meisterlikud ja lausa kutsuvad värvipliiatseid välja otsima. Autoritel on pikaajaline kogemus ja tehnilised oskused, kuidas kõige paremini edasi anda loomade ja lindude iseloomulikke poose, karva läiget, sulgede pehmust ja erinevaid värvitoone. Nende töid iseloomustab armastus looduse vastu ja tähelepanelikkus detailide suhtes.
Kaksikõdesid Annalisa ja Marina Durantet on lapsepõlvest peale köitnud loodus, loomade maailm ja joonistamine, seetõttu muutsid nad selle huvi oma elukutseks. Nad on illustreerinud mitmeid raamatuid ja õpetavad Milano kunstikoolis joonistamist ning korraldavad ka veebikursusi ja töötubasid nii lastele kui täiskasvanutele.

Lehekülgede arv: 144
Formaat: 21 × 21 cm
Kaas: õmmeldud liimbrošüür lakaga
Ilmumisaeg: 2024

Tootekood: 9789985051481

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.