Raamat "Laevad (ja kõik teised veesõidukid)"

Raamat “Laevad (ja kõik teised veesõidukid)”

16,80 

Raamat “Laevad (ja kõik teised veesõidukid)” annab noorele laevahuvilisele hea ülevaate kõikvõimalikest veesõidukitest ning nende ülesannetest.

Laos

Kirjeldus

Pildiraamat annab noorele laevahuvilisele hea ülevaate kõikvõimalikest veesõidukitest ning nende ülesannetest, olgu see reisijate või kaubavedu, kalapüük või teiste laevade pukseerimine. Kas teadsid, milline nägi välja esimene allveelaev või kui paksus jääs suudavad sõita võimsaimad jäälõhkujad? Igal paarislehel saab uurida eri tüüpi sõidukeid, näiteks purjekaid või sõjalaevu, ning tutvuda lähemalt näiteks autopraami või allveelaeva ehitusega. Lisaks paljudele põnevatele faktidele aitab raamat arendada ka lapse merendussõnavara. Ankur hiivata ja täiskäik edasi!

Lehekülgede arv: 48
Formaat: 25 × 29 cm
Kaas: kõva kaas
Ilmumisaeg: 2023

Tootekood: 9789985051498

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.