Raamat "Meelerahu tegevusraamat lastele. Teadveloleku (mindfulness) harjutused"

Raamat “Meelerahu tegevusraamat lastele. Teadveloleku (mindfulness) harjutused”

13,80 

Raamat “Meelerahu tegevusraamat lastele. Teadveloleku (mindfulness) harjutused”. Tegevusraamat on hea abimees Meelerahu raamatule, kuna see täiendab loetut.

Laos

Kirjeldus

Tegevusraamat on hea abimees Meelerahu raamatule, kuna see täiendab loetut. Aga võib kasutada ka eraldiseisvalt.
Mida saab tegevusraamatuga teha? Paigutad lindude ja kalade kleebiseid õigesse kohta, samal ajal sisse ja välja hingates. Keskendud ja värvid pilte ja mandalaid, leiad kahe pildi vahel erinevusi. Saad kleebiste abiga ilmetu näo teha rõõmsaks, saad paberlennukitega endast eemale lennutada omaduse või tunde, mis sulle tuska valmistab. Tegevust jagub, meeleolu paraneb.
Mängud ja harjutused toetavad teie last teadveloleku aluste õppimisel. Lapsed saavad harjutada pingelistel hetkedel rahunemist ja treenida oma keskendumisoskust. Teadvelolek suurendab laste eneseaustust, empaatiat ja sisemist tasakaalu ning õpetab kõrgemalt hindama kõigi elusolendite omavahelist seotust. Harjutusi võib teha nii üksi kui ka kogu perega. Pärast iga harjutuse lõppu julgustatakse osalejaid tekkinud tundeid jagama.

Sobib vanusele: 4–6
Formaat: 20 x 27 cm
Lehekülgede arv: 40 lk + 8 lk kleebiseid

Tootekood: 9789916968963 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.