Raamat "Montessori. Minu esimene tegevusraamat – Aed"

Raamat “Montessori. Minu esimene tegevusraamat – Aed”

9,90 

Raamat “Montessori. Minu esimene tegevusraamat – Aed”, mille eesmärk on innustada iseseisvust ja avastamist. Montessori pedagoogika alustel.

Laost otsas

Kirjeldus

Montessori pedagoogika märksõnad on loovus, valikuvabadus, lihtsus, mitmekesisus ja õpirõõm. Kompimis-, kuulmis- ja nägemiskogemuste saamine on hädavajalik. Ülesannete raskusaste muutub raamatus järk-järgult keerulisemaks, kuid lubage lapsel alustada just sellelt leheküljelt, mis talle meeldib.
Tegevusraamatu sündmused leiavad aset tuttavas koduaias – seal saab ette võtta huvitavaid mänge, lahendada saab labürintmõistatusi, värvida kujundeid, kleepida pilte ja teha ettevalmistusi kirjutama õppimiseks. Raamatu eesmärk on innustada iseseisvust ja avastamist.

Sobib vanusele: 5–6
Formaat: 20 x 27 cm
Lehekülgede arv: 40 lk + 8 lk kleebiseid

Tootekood: 9789949736027

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.