Raamat "Teadmiste entsüklopeedia. Planeet Maa"

Raamat “Teadmiste entsüklopeedia. Planeet Maa”

36,00 

Raamat “Teadmiste entsüklopeedia. Planeet Maa”. Suurepäraste ja infoküllaste illustratsioonidega teatmeteos avab kiht-kihilt meie koduplaneedi saladusi.

Laos

Kirjeldus

Suurepäraste ja infoküllaste illustratsioonidega teatmeteos avab kiht-kihilt meie koduplaneedi saladusi. Lisaks arvukatele põnevatele ja mõtlemapanevatele faktidele ning vaimustavatele fotodele Maa kõige erilisematest paikadest pakub raamat head ülevaadet paljudest teemadest: Maa tekkest ja siseehitusest tormide ja muude võimsate ilmanähtuste kujunemiseni.
Sisu jaguneb seitsmeks osaks. Esimene käsitleb Maa teket ja arengut, teine Maa ehitust ja kivimilist koostist. Kolmas ja neljas peatükk vaatlevad veeringet ja veekogusid ning Maa kliimat ja ilmanähtusi. Üksikasjalikult on selgitatud praeguste kliimamuutuste põhjusi ja tagajärgi. Viies peatükk tutvustab Maa eriilmelisi bioome arktilistest tundratest troopiliste vihmametsadeni. Kuues peatükk on pühendatud küsimustele, kuidas inimkond meie planeeti mõjutab ning mida saab ette võtta inimese kahjulike mõjude vähendamiseks. Raamatu lõpuosast leiab maailma riikide kaardi ning kaartide ja fotodega illustreeritud ülevaate mandritest ja maailmajagudest.
See raamat on suurepärane kingitus igaühele, kes soovib rohkem teada meie koduplaneedi toimimisest. Kooliõpilasele pakub see lisateadmisi loodusainetes õpitu juurde ning aitab seostada tervikuks loodusõpetuses, geograafias, bioloogias õpitut.

Lehekülgede arv: 208
Formaat: 25 × 30 cm
Kaas: kõva kaas
Ilmumisaeg: 2023

Tootekood: 9789985051689

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.