Raamat "Valmistume kooliks. Käitumisraamat"

Raamat “Valmistume kooliks. Käitumisraamat”

9,90 

Raamat “Valmistume kooliks. Käitumisraamat”. „Valmistume kooliks“ sarjas esmakordselt 2008. aastal ilmunud tööraamat lasteaia- ja algklassiõpilastele sai 2022. aastal täiendatud ja kaasajastatud sisu.

Laost otsas

Kirjeldus

„Valmistume kooliks“ sarjas esmakordselt 2008. aastal ilmunud tööraamat lasteaia- ja algklassiõpilastele sai 2022. aastal täiendatud ja kaasajastatud sisu. Lisatud on näiteks hügieenisoovitusi ning viisaka eneseväljendusoskuse viise.
Pilvi Kula suunab ja õpetab lihtsaid, kuid vajalikke käitumisreegleid, mis peaksid kujunema lastele igapäevases suhtlemises enesestmõistetavateks. Tööraamatus on pilte erinevate käitumisviiside kohta, millega igapäevases elus kokku puututakse. Nende üle arutletakse koos täiskasvanuga ja antakse hinnang, mis on kohane, mis mitte.
Lapse arengus on olulisel kohal perekond, teised lähedased inimesed, sõbrad ja kasvukeskkond. Kui me soovime, et meie lastest kasvaksid endast ja teistest lugupidavad inimesed, tuleb olla neile eeskujuks ning püüda neid ette valmistada enesekasvatusega ja tahtejõulisteks inimesteks, kes kohtleksid kaasinimesi nii, nagu nad soovivad, et kaasinimesed kohtleksid neid.

Lehekülgede arv: 56
Formaat: 20 x 29 cm
Kaas: brošüür
Ilmumisaeg: 2022

Tootekood: 9789985050521

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.