HexBug Nano Real Bugs 3 tk

HexBug Nano Real Bugs 3 tk

21,00 

HexBug Nano putukad siblivad elutruult ringi ja oskavad takistuse vastu põrgates uue suuna võtta. Robot pöörab end aeg-ajalt ringi ka jooksu pealt, täpselt nagu päris putukas!

Laos

Kirjeldus

Komplekt kolme realistliku robot-putukaga. HexBug Nano putukad siblivad elutruult ringi ja oskavad takistuse vastu põrgates uue suuna võtta. Robot pöörab end aeg-ajalt ringi ka jooksu pealt, täpselt nagu päris putukas! Need väledad putukad sobivad hästi mängimiseks koos sõpradega või pereliikmetega.

Toode töötab LR44 patareide jõul (kuuluvad komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 21 x 17 x 3 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikeseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 807648078015

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.