Sharper Image Puldiga juhitav trikiauto "Orbit Tumbler"

Sharper Image Puldiga juhitav trikiauto “Orbit Tumbler”

44,00 

Trikiauto on välkkiire ning sellega saab teha 360-kraadiseid pöördeid, saltosid ja palju muud. Eriliste trikkide tegemiseks vajuta lihtalt selleks ette määratud nuppu puldil.

Laos

Kirjeldus

“Orbit Tumbler” on tõeliselt vägev trikiauto, mida on juhtmevaba puldi abil võimalik panna liikuma täpselt enda soovi järgi. Trikiauto on välkkiire ning sellega saab teha 360-kraadiseid pöördeid, saltosid ja palju muud. Eriliste trikkide tegemiseks vajuta lihtalt selleks ette määratud nuppu puldil. Masin helendab pimedas ja sellel on LED-tuled, et saaksid mängida kasvõi õhtuni! Suured robustsed rattad lubavad sõita ka ebaühtlasematel pindadel. Haara pult ja vii välkkiire trikiauto sõitma!

Auto töötab 6 x AA ja pult 4 x AA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 18 x 25 x 19 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4894088054996

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…