Sharper Image Puldiga juhitav Paat

Sharper Image Puldiga juhitav Paat

57,00 

Seda vahvat paati on puldiga juhtides võimalik suunata sõitma nii vasakule, paremale kui ka tagurpidi sõitma. Võistle sõbraga mängides ja proovi tema paat enda omaga ümber lükata.

Laos

Kirjeldus

Võta vastu tõeline katsumus — seila oskuslikult lainetel ja kaitse enda paati ümber minemise eest! Seda vahvat paati on puldiga juhtides võimalik suunata sõitma nii vasakule, paremale kui ka tagurpidi. Võistle sõbraga mängides ja proovi tema paat enda omaga ümber lükata. Sobib suurepäraselt mängimiseks basseinis.
Paadid sõidavad komplekti kuuluvate taaslaetavate patareide abil (komplekti kuuluvad patareid ja USB-C laadija). Pult vajab töötamiseks tavalisi patareisid, mis komplekti ei kuulu.

Pult töötab 4 x AA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Pakendi mõõdud: 19 x 43 x 18 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4894088052688

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…