Sharper Image Puldiga juhitav ralli- ja politseiauto

Sharper Image Puldiga juhitav ralli- ja politseiauto

42,00 

Sharper Image Puldiga juhitav ralli- ja politseiauto välkkiirete sõidukitega on võimalik võtta uskumatult järske kurve ja teha üllatavaid pöördeid!

Laost otsas

Kirjeldus

See Sharper Image komplekt sisaldab kahte puldiga juhitavat sõidukit: ralliauto ja politseiauto. Nende välkkiirete sõidukitega on võimalik võtta uskumatult järske kurve ja teha üllatavaid pöördeid! Komplekti kuuluvate koonuste abil saad enda tuppa luua elutruu autode sõiduraja. Autodele lisavad realistlikkust heliefektid ja helendavad tuled: ralliautol süttivad esi- ja tagatuled ning politseiauto sõiduga käivad ühes vilkurid ja signaal. Mängi sõbraga koos pätti ja politseid või pidage maha vägevaid rallivõistlusi. Lõbu jagub tundideks!
Komplekt sisaldab kahte puldiga juhitavat autot, kahte pulti ja 8 koonust.

Autod töötavad 4 x AA patareide jõul ja puldid töötavad 9V patareide jõul (patareid ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 21 x 33 x 42 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ja ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4894088040791

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…