Sharper Image Puldiga juhitavad Põrkeautod

Sharper Image Puldiga juhitavad Põrkeautod

64,00 

Navigeeri juhtmevaba puldi abil osavalt ja põrka vastu enda vastase autot, et ajada tema tegelane mängust välja. Võidab see, kelle tegelane viimasena autosse seisma jääb.

Laost otsas

Kirjeldus

Nende puldiga juhitavate põrkeautodega saad koos sõbraga maha pidada ühe vägeva võistluse! Navigeeri juhtmevaba puldi abil osavalt ja põrka vastu enda vastase autot, et ajada tema tegelane mängust välja. Võidab see, kelle tegelane viimasena autosse seisma jääb. Need puldiga juhitavad Põrkeautod tagavad lõbu tundideks!
Komplekti kuulub kaks autot ja puldid nende juhtimiseks.

Mõlemad autod töötavad 4 x AAA ja puldid 2 x AAA patareide jõul (patareid ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 19 x 38 x 19 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4894088051964

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…