Sisepõlemismootori mudeli valmistamine

Sisepõlemismootori mudeli valmistamine

58,00 

Laos

Kirjeldus

Ehita ise töötav sisepõlemismootori mudel, mis koosneb rohkem kui 100 detailist! Komplektiga kokku pandav mootor on päris automootori lihtsustatud versioon. Mudel on loodud selliselt, et seda on lõbus kokku panna ja aitab lihtsasti mõista, kuidas töötab täissuuruses neljataktiline automootor. Kui laed enda nutiseadmesse MachineWorks rakenduse, saad mootorite kohta lisaks interaktiivselt avastada palju põnevat infot.
Komplekt sisaldab kõike ehitamiseks vajalikku ja detailset juhendit.

Toode töötab 2x AA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid toote pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 10+
Pakendi mõõdud: 30 x 42 x 11 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5060062144604

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.