Porsche 911 kuuesilindrilise boksermootori valmistamine

Porsche 911 kuuesilindrilise boksermootori valmistamine

108,00 

Porsche 911 kuuesilindrilise boksermootori valmistamine. Ehita ise töötav Porsche 911 kuuesilindrilise boksermootori mudel, mis koosneb 280+ detailist!

Laos

Kirjeldus

Ehita ise töötav Porsche 911 kuuesilindrilise boksermootori mudel, mis koosneb rohkem kui 280 detailist! Komplekti on lõbus üles ehitada ja selle abil on võimalik õppida palju huvitavat infot mootori tööpõhimõtetest. Komplekti mudel kujutab Porsche tüübi 901 mootorit, mida kasutati esimestel 911-l. Kuigi sel puuduvad kõik tõelise mootori peensused, on sel realistlik väntvõll, töötav jahutusventilaator, täpne klapp ja süüte ajastus.
Komplekt sisaldab kõike ehitamiseks vajalikku ja detailset juhendit.

Toode töötab 3x AA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid toote pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 10+
Pakendi mõõdud: 31 x 43 x 12 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5060062145076

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…