SmartGames Lauamäng "Koeraga jalutamas"

SmartGames Lauamäng “Koeraga jalutamas”

24,00 

Kas saad koeraga jalutama minna? Kas oskad hoida oma lemmikut piisavalt lühikese rihma otsas, et vältida pahandusi teiste koerte ja kassidega? Kasuta loogikat ja välistamise oskust, et paigutada oma koer nii, et ta ei saa alustada riidu ja vaata, et rihm ei lähe sõlme.

Laos

Kirjeldus

Kas saad koeraga jalutama minna? Kas oskad hoida oma lemmikut piisavalt lühikese rihma otsas, et vältida pahandusi teiste koerte ja kassidega? Kasuta loogikat ja välistamise oskust, et paigutada oma koer nii, et ta ei saa alustada riidu ja vaata, et rihm ei lähe sõlme. Proovi lahendada kõik 80 ülesannet, alates lihtsamast kuni päris keerukateni. Ole valmis, see ei pruugi olla nii lihtne kui tavaline jalutuskäik pargis!
Mängides saad arendada loogikat, paindlikku mõtlemist, planeerimist, keskendumist ja ruumitaju.

Sobib vanusele: 7+
Pakendi mõõdud: 24 x 24 x 4,5 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5414301523239

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.